KONST / Litografier / Färglitografi 10493154
nr 1049 3154
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Gunnar Brusewitz (1924-2004), EA-upplaga, rådjur, signerad, motivet: 25x35
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 augusti 2016
kl 20:31:48
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz